КП "БМРЦ"
СОК "МІЛКА-2018"
СОК "МІЛКА-2018"
СОК "КОМОРА"
СОК "КОМОРА"
КУ "Амор"

Інтернет-магазин еко товарів

Наші проекти

СОК "КОМОРА"

СОК "МІЛКА-2018"

СОК "СМОЛКА 2017"

Шкільне телебачення

Актуальні новини

Чим зайняти школярів карантинним літом?

Ось чудова можливість - учнів 9-11 класів запрошують пройти курс основ запуску влас

Про нас

Проєкт «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської об’єднаної територіальної громади» реалізується Баранівською міською радою, Інститутом громадянського суспільства та ПП «ГАЛЕКС-АГРО» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Метою проекту є економічне зростання Баранівської ОТГ на основі розбудови горизонтальних ділових зв’язків – так званого кластеру – між екологічно орієнтованими місцевими виробниками, покращення локального бізнес-клімату та розвитку відповідної інфраструктури.

Проєкт “Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ” націлений на:

  1. Соціально-економічний розвиток громади за допомогою залучення молоді. В цьому напрямку розроблена та впроваджена нова навчальна програма трудового навчання на базі Баранівського міжшкільного ресурсного центру, куди закуплене швейне, столярне обладнання та 3Д принтер, а також збудована теплиця за кошти ЄС.  Започаткований бізнес-орієнтований курс для старшокласників “Підприємцем бути легко”. Разом із Житомирським національним агроекологічним університетом започаткована для студентів дуальна освіта на базі місцевих підприємст зокрема партнера проєкту ПП “Галекс Агро”.
  2. Побудову відповідної моделі сталого економічного зростання. Саме для цього був розроблений на основі Стратегії розвитку громади та затверджений План місцевого економічного розвитку. Для контролю його реалізації розробляється щорічна Дорожня карта, яка містить в собі зведений план дій, які мають бути виконані в поточному році. Створений комітет, який щоквартально засідає та моніторить стан виконання завдань ПМЕР та Стратегії.
  3. Створення сприятливих умов підвищення спроможності місцевої влади та бізнесу та розвиток кластеру органічного бізнесу. Заснована комунальна установа “Агенція місцевого органічного розвитку”, яка створює умови для розвитку кооперативів, фермерських господарств, органічних виробників, займається залученням інвестицій та грантів, сприяє співпраці влади та бізнесу. Вже створені та розвивають свою діяльність СОК “Мілка 2018” та СОК “Смолка 2017”. Також кількість органічних виробників зросла з 2 до 8 за два роки впровадження проекту.
  4. Створення інфраструктури, що сприятиме сталому економічному розвитку громади. Будівництво торгово тренінгового центру, де буде розміщений ринок для продовольчих товарів місцевих виробників та буде функціонувати підрозділ АМОР “Молодіжний бізнес інкубатор”. Будівництво міні сироварні, яка буде переробляти молоко  місцевих жителів членів СОК “Мілка 2018” та фермерських господарств. Організація збору та сортування сміття. Створення інвестиційного паспорту з метою залучення потенційних інвесторів.