Шкільне телебачення

 

Шкільне телебачення Баранівської ОТГ 2018 року заснувала команда проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ» та Баранівська міська рада. Це перший медійний коворкінг в історії громади.

Участь у Шкільному телебаченні можуть брати учні шкіл Баранівки та старостатів ОТГ. Там вони проходять експрес-навчання із журналістського фаху, операторської справи та монтажу. Водночас із перших днів роботи у медійному коворкінгу учасники можуть виконувати практичні завдання: знімати інформаційні повідомлення, сюжети, репортажі, інтерв’ю та міні-фільми про події і людей Баранівської ОТГ. Для цього у медійному коворкінгу є відео- та аудіоапаратура, а також монтажний комп’ютер.

Із 2018 року у коворкінгу діє перша навчальна група із 7 постійних учасників. За 2019 рік вони підготували 36 відео, що їх опублікували на Facebook-сторінках «Агенції місцевого органічного розвитку» Баранівської міської ради та «Інституту громадянського суспільства». Середня кількість переглядів – 1100. Тематично ці ролики охоплюють більшість населених пунктів Баранівської ОТГ, а не лише її центр.

2019 року ролик «Сортування – правильне поводження з відходами, відходи – це ресурс» Шкільного телебачення Баранівської ОТГ посів друге місце у фіналі Першого всеукраїнського конкурсу соціальної реклами серед учнівської молоді «Waste Management School recycling 2019».

2020 року медіаковоркінг розширив склад учасників. У Шкільному телебаченні, на додачу до першої, сформували ще три групи: одну – в Баранівці, одну – в селі Зеремля, одну – в селищі Полянка. Будь-хто із школярів громади може долучитися до команди Шкільного телебачення.