СОК "КОМОРА"

Що таке "КОМОРА"

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Комора»  -  юридична особа, утворена фізичними особами,  що добровільно об’єдналися на основі членства для провадження спільної господарської та іншої діяльності, яка не має на меті одержання прибутку.

Кооператив було засновано та зареєстровано в єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань  20.06.18 р.

Основний вид діяльності «Код КВЕД 52.10 Складське господарство»

Мета створення кооперативу "КОМОРА"                                                                                                                                                                                                          

Діяльність кооперативу була спрямована на зменшення витрат та збільшення доходів членів цього кооперативу під час провадження ними сільськогосподарської діяльності та на захист їхніх економічних інтересів. Кооператив створювався для обслуговування своїх членів на засадах взаємодопомоги та економічного співробітництва. Метою діяльності Кооперативу було збільшення доходів своїх членів шляхом надання їм необхідних послуг. Кооператив надавав послуги  з  заготівлі та зберігання  ягід, вирощування ягід, горіхів, інших плодових дерев, а також проводив навчання для членів кооперативу та жителів селища Полянка. 

 

КУ «АМОР» 18 жовтня безкоштовно роздала членам цього кооперативу 500 саджанців органічної малини, які люди могли посадити на власних присадибних ділянках для розмноження і вирощування. Аби зацікавити людей вступати до кооперативу  команда проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» 15 серпня провела інформаційний семінар «Ягідний кооператив – потенціал розвитку селища Полянка» за участю президента Українського кооперативного альянсу Зиновія Свереди та голови Правління Громадської спілки «Асоціація заготівельників і садоводів України» Олександра Осадчого. Після проведеного семінару зацікавленість жителів Полянки в діяльності СОК «Комора» значно зросла.

 

У рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який реалізується Баранівською міською радою у партнерстві з Інститутом громадянського суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу, заплановано 16700 євро для будівництва морозильного сховища для ягід. Це невелика сума. Тому для сховища вирішили використати нежитлове приміщення, яке розташоване по вул.Промислова,1 (бувша лазня), а коштом ЄС закупити і встановити обладнання. Наразі голова СОК «Комора» Олександр Лойко разом із робітниками відділу благоустрою та ЖКГ Баранівської міської ради у цьому приміщенні виконує ремонтні роботи.

 


 

Ідентифікаційний номер - 42255438

Адреса - Житомирська обл, Баранівський р-н, смт. Полянка, вул. Промислова, 1А

Голова кооперативу - Лойко Олександр Вікторович, тел. +380967313784