СОК "СМОЛКА 2017"

 

Розпочав свою діяльність СОК “Смолка 2017”.

Основний вид діяльності - прісноводне рибальство. Члени кооперативу запланували вирощування риби в р. Смолка та облаштування території для відпочинку туристів. Кооперативом керує Голова СОК, який працює на громадських засадах. 

 

Силами членів кооперативу та фінансовою підтримкою з місцевого бюджету було встановлено 6 альтанок для відпочинку, облаштовано 7 пірсів для ловлі риби.

Станом на 2020 рік до складу кооперативу входить 98 членів з Баранівської ОТГ, м. Новограда-Волинського та селища Першотравенськ. Члени кооперативу приймають активну участь в запобіганню браконьєрству. За кошти міського бюджету навесні 2019 року було закуплено майже 1 т білого амуру та коропа і випущено у водойму.


                      

З 2018 року на базі СОК “Смолка 2017” команда проекту, АМОР та міська рада організовують щорічний Фестиваль рибака.  12 липня 2020 року вже традиційно планується яскраве свято на день рибака. Запрошуємо приєднатися до шанувальників активного відпочинку на мальовничому березі р. Смолка в с. Іванівка Баранівської ОТГ.

                                      


Код ЄДРПОУ - 41306266